top of page

Svadby

Vaša vysnená a dlho očakávaná svadba sa už pomaly blíži a vy ešte stále nemáte vybratú tortu alebo zákusky? Nevadí, my vám s tým veľmi radi pomôžeme! U nás si môžete dať spraviť ponuku, šitú presne pre vaše požiadavky. Zabezpečujeme komplet služby od zákuskov, svadobných toriet, banketiek (kokteilové zákusky), až po ovocné poháre, dezerty, štrúdle, pagáče, praclíky a mnoho iného. 

torta_stranka_1.png
torta_stranka_2.png

Svadobnú tortu si môžete vybrať z nášho katalógu s bohatou ponukou, alebo vám vašu tortu môžeme spraviť na mieru podľa vašich predstáv, alebo podľa predlohy ktorú nám prinesiete. 

Zákusky a banketky vám zabalíme do krabíc alebo krabičiek, podľa toho ako sa vám to hodí. Výslužky si môžete taktiež dať u nás dopredu nachystať buď do našich krabičiek alebo vašich vlastných.

torta_stranka_3.png
torta_stranka_4.png

V ponuke máme široký výber slaného, sladkého a kysnutého pečiva, praclíkov,pagáčov ktoré zachutia každému a príjemne spestria váš svadobný stôl.

Dezertíky a rôzne"jednohubky" sú už neodmysliteľnou súčasťou každej modernej svadby. Tie si môžete taktiež vybrať z našej ponuky, alebo vám ich pripravíme podľa vašich predstáv.

torta_stranka_5.png

Príprava svadby zaberie veľmi veľa času a energie, tak preto vám vašu objednávku veľmi radi prinesieme chladiarenským autom až na miesto konania. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Tešíme sa že vám budeme môcť spríjemniť váš svadobný deň ... 

bottom of page